Tıbbi Sorumluluk

Tıbbi Sorumluluk

Bu web sitesinin içeriği, tıbbi veya yasal tavsiye içermemektedir ve bireye ait hastalık veya koşulların tanısı veya tedavisi için kullanılmamalıdır. İçerik, geniş kapsamlı değildir ve bir tıp doktorunun bir hastayı değerlendirmesinin yerine konulamaz. Sağlıkla ilişkili soruları olan hastaların mutlaka doktorlarını aramaları veya muayeneye gitmeleri gerekmektedir; bu websitesinin içeriği nedeniyle hastalar veya bireyler şikayetlerini doktorlarına anlatmakta gecikmemelidir.

Site İçeriği

Bu web sitesi Tababet ve Şuabatı San’atlarının Tarzı İcrasına Dair Kanuna (Kanun Numarası : 1219) riayet etmektedir. Site içinde herhangi örtülü veya açık, tıbbi veya ilaç reklamı yapılmamaktadır. İlaçların ticari isimleri yerine etken madde yazılmaktadır. Eğer orjinal çalışma bir sponsor tarafından yapılmışsa, yazının diğer özellikleri yanında (ileriye dönük veya geriye dönük, çift kör ve ya değil, randomize veya değil, plasebo kontrollü veya değil) bu finansal etkileşim, yazının şeffaf olması ve objektif olarak değerlendirilebilmesi için belirtilmek zorundadır.Yazılar, saygınlığı kanıtlanmış bilimsel dergilerden derlenmektedir ve her yazının altında sözkonusu metinlere atıf vardır. Yazılar sadece benim tarafımdan yazılmakta ve bu site sadece, halka en son bilimsel çalışmalar hakkında kar amacı gütmeden bilgi vermeyi hedeflemektedir. Bu sitede yazarı ben, okuyucuları siz olmak üzere herhangi bir başka katılımcı yoktur.

The Content of the Website does not constitute medical or legal advice, and is not intended for use in the diagnosis or treatment of individual conditions. The Content is not comprehensive, and should not be used as a substitute for consultation with a licensed medical professional, or other traditional sources of medical information. The mention of any product, service, organization, activity, or therapy on the Website should not be construed as my endorsement. I assume no responsibility for any injury or damage to persons or property arising out of or related to the Content of the Website.

Patients with health-care related questions should call or see their physician or other health care provider promptly, and should not disregard professional medical advice, or delay seeking it, because of information encountered on the Website.

Reklam

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s